POLİÜRETAN TEKER KAPLAMA BURSA

poliuretan-teker-kaplama

POLİÜRETAN TEKERLEK KAPLAMA

Poliüretan Teker Kaplama; Endüstriyel sanayi tesislerinin ihtiyacı olan tekerleklerin, poliüretan kaplaması ve imalatını yaparak uzun süreli kullanımlarını sağlıyoruz. Yapılan poliüretan kaplamalar ile tekerlekler tekrar yeni gibi kullanılabilmektedir. Zor şartlarda yüksek mukavemet, dayanıklılık ve mekanik olarak sağlamlık sunan Poliüretan Kaplamalar fiyat - performans açısından en uygun çözüm yöntemidir. Özel formülasyon hammaddeler ile çalışma şartlarına uygun teker kaplama çözümlerini sunmaktayız

poliuretan-teker-kaplamasi

POLİÜRETAN VULKOLLAN KAPLAMA

Kullanım Poliüretan forklift-istif makinası tekerleri, poliüretan ağır yük tekerleri kaplaması, poliüretan asansör makaraları, poliüretan arıtma teker kaplamaları, kanallı ve desenli poliüretan tekerlekler, baskı makara ve tekerlekleri poliüretan kaplaması, kaynak pozisyoner teker kaplaması, rotatör çevirici teker kaplaması, tahrikli teker kaplaması..

HPPU (Yüksek Performanslı Poliüretan) TEKER KAPLAMA

tekerlek-imalati-kaplama

tekerlek-kaplamaPOLİÜRETAN TEKER KAPLAMA

Ağır yük altında ve zor şartlarda çalışan, maden sanayi gibi bozuk yüzeylerde dahil olmak üzere kullanılan tekerlerin HPPU (Yüksek Performanslı Poliüretan) ile kaplamasını yapıyoruz. HPPU kaplamalar diğer poliüretanlara göre daha yüksek dayanıklılık ve aşınma dirençleri sunmakla maliyet oranlarını azaltmaktadır. Poliüretan teker kaplamaları aşınmaya dayanıklı ve metal yüzeyden ayrılmayacak sağlamlıkta üretilmektedir. Poliüretan Kaplamalı Sanayi Tekerleri ; aşırı strese maruz kaldıklarından dolayı yüksek mekanik dayanıklılığa sahip olmak zorundadır.

AĞIR YÜK - KALIP ARABA POLİÜRETAN TEKER İMALATI ve KAPLAMA

poliuretan-tekerlek

Tekerlek-kaplama

DEPO RAF SİSTEMLERİ MEKİK TEKER İMALATLARI ve POLİÜRETAN KAPLAMASI

Özel ölçülerde, teknik resme uygun komple çelik üzeri Poliüretan (Vulkollan) teker kaplaması ve imalatları konusunda çözümler sunuyoruz. Kamalı tahrik tekerlekleri müşteri talepleri doğrultusunda özel ölçülerde komple üretilebilir..